Můj příběh

Přírodní LUXUS v podobě krému LOTUS

 

Milé dámy,

jmenuji se Hana Lörinczová a je mi potěšením Vám představit svůj zatím první testovaný pleťový krém, který s nejvyšší pečlivostí vyvíjíme celých 7 let.

Jistě se i Vy ve svém okolí setkáváte s lidmi, které trápí ekzém či jiné kožní problémy. Prvotní myšlenkou – podpořenou ekzémem vlastního syna – bylo vyrobit krém s bylinným výtažkem, čistě přírodní, bez použití jakékoli chemie. Krém, který by pokožku nedráždil, ale byl by pro ni spíše pohlazením, regenerací a zároveň by splňoval standardy nejvyšší kvality.

Tato prvotní receptura mě dovedla k myšlence připravit si luxusní krém i pro svou pleť, a jelikož miluji čisté přírodní oleje a kvalitní přípravky, byla jsem velmi zvědavá na výsledek po první aplikaci.

A tak to vše začalo…

Nastudovala jsem si účinky jednotlivých olejů a složek. Vznikla tak jedna z prvních receptur LOTUSU a později i dalších pleťových krémů s odlišnými blahodárnými účinky, na které se můžete těšit.

Jsem na svůj LOTUS velice pyšná a stojím si za ním bez jediné pochybnosti. Je to krém, bez kterého bych se už neobešla.

Výborně se vstřebává, lehká konzistence může při prvním dojmu působit hutně u žen s mastnou pletí, ale opakem je, že mastná pokožka není problém – vstřebá se hluboko do podkoží s výživnými a regeneračními složkami bez pocitu mastnoty.

Suchá pokožka nebo pokožka, která „strádá“, krém vpije při první aplikaci. Záleží na stavu pleti.

Je výborný pod make-up, který udrží bez pocitu pnutí a vysušení.

Chcete-li pleť oživit, osvěžit, jednou dávkou z pumpičky rozetřete mezi prsty a jemně vklepejte do pokožky. Broskvovým nádechem krému nezměníte tón pleti ani make-upu, svou pleť maximálně rozzáříte.

Dopřejte si tedy pocit maximální péče a nebojte se hýčkat samy sebe.

Dopřejte si luxus v podobě lotosového pohlazení.

Využijte možnost zaslání vzorku zdarma.

Těším se na Vás!
S úctou Hana

Hana Lörinczová

Co krém obsahuje?

Výroba krému Lotus

Pleťový krém LOTUS je vyroben ze čtyř bio olejů nejvyšší kvality. Arganového, meruňkového, rakytníkového extrakt, šípkového extrakt v 99,9% koncentraci (extrakt z bio oleje je vyšší „třída“ kvality označení bio), sójového Lecithinu (reguluje propustnost všech složek buněčnými stěnami, zlepšuje jejich vstřebatelnost do hlubších vrstev pokožky a má velmi výrazné účinky pro posílení, regeneraci, vysokou hydrataci a hloubkovou výživu pokožky), Aloe Barbadensis, vit.E.

Kombinace těchto olejů obsahuje velké množství aktivních látek.

Vitamin A, B, C, E a F, B15, B17, minerály, esenciální mastné kyseliny, omega 3 a omega 6, rostlinný skvalen, flavonoidy a karotenoidy.

Obsahem extraktu šípku a rakytníku 99,9% (karotenoidy) získává pleťový krém odstín oranžové barvy, který jemně tonizuje povrch pleti do broskvové barvy.

A jedna poznámka! smile Výborný pod make-up! smile

Testování a certifikace

Testování se ze zákona o ochraně spotřebitele a nařízení příslušného orgánu komory EU provádí v SZÚ (Státní zdravotní ústav) a notifikuje na Evropském portálu Notifikace kosmetických
přípravků CPNP (Cosmetic Products Notification Portal).

Certifikát uděluje nezávislý certifikační a inspekční orgán KEZ (Kontrola ekologického zemědělství).

CPK je zkratka pro český certifikát přírodní kosmetiky – Certifikovaná přírodní kosmetika. Přídatek „bio“ zaručuje kromě Standardů pro certifikát CPK (zákaz používání syntetických a škodlivých látek a šetrný přístup k přírodě, …) také obsah bio surovin pocházejících z ekologického zemědělství.

 

Výroba krému Lotus

Jak společně pomáháme?

Nadační fond Volně dýchej

Z každého zakoupeného krému putuje 200 korun do nadačního fondu Volně dýchej, podporujícího děti a rodiny potýkající se s problémy ORL zaměření.